Işıklı Mimarlık

 

Işıklı Mimarlık

Fahrettin Işıklı ve Emre Aydın tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da bulunan IŞIKLI MİMARLIK, deneyimli akademik personeli, son teknoloji ile üretilmiş güçlü, deneyimiyle; sağlam, estetik ve konforlu yapılar üretiyor, sektördeki gereksinmelere çağdaş çözümler sunuyor. IŞIKLI MİMARLIK tarafından inşa edilen iş merkezleri, konutlar, villalar gibi birçok prestijli proje hem Türkiye’de hem de dünyadaki insanların yaşamlarına güven ve kalite katıyor.

Bugün teknolojinin geldiği en son noktadan faydalanarak, çevreye saygılı, insana değer veren, kaliteyi, güvenliği ve estetiği ön planda tutarak inşaatlar yapan IŞIKLI MİMARLIK ‘In, Türkiye’de yıldızı her geçen gün artarak devam ediyor. IŞIKLI MİMARLIK; Huzurlu, güvenli ve prestijli projelerin altında ki imza…

<
>

Vizyon & Misyon

Sahip olduğumuz etik değerler, sorumluluk, bilgi birikimi ve tecrübe ile uluslararası kalite standartlarında, şehir estetiğine katkıda bulunan, insan odaklı projelere imza atmak, tüm paydaşlarımızın mutluluğu ve ülkemiz için yarattığımız katma değeri arttırmanın, sektöründe güvenilir ve öncü kuruluş olmanın sürdürülebilirliğini sağlamak en önemli hedefimiz.

Işıklı Mimarlık bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerde yeşille iç içe doğal yaşam alanları modern mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla çevreye uyumlu bulunduğu lokasyona değer katan konsept projeler üretmektedir.

Kurumsal Değerlerimiz

Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve IŞIKLI MİMARLIK güvenirliği ile her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

PROFESYONEL

Projelerimizde yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, bizler için olmazsa olmazlar arasında. Çalışanlarımız ve yönetim kadromuzun tecrübesine verdiğimiz önemin yanısıra, proje ortaklıklarımızdaki seçimleri de büyük bir titizlik ve özenle yürütüyoruz.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak Kalite&Çevre Yönetim Sistemleri standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamak

İNSAN ODAKLI

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, şeffaflık, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. Çağın hızını yakalayan, dinamik ve nitelikli projelere imza atan büyük bir aile olmayı, özgür çalışma ortamımız ve çalışanlarımızın fikirlerine verdiğimiz önem sayesinde başarıyoruz.

YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ

Ürettiğimiz her projenin sadece içinde yaşayanlar ya da çalışanlar için değil, tüm bölge için önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle şehir estetiğine önem veriyoruz. Her projemizde modern mimarinin trendlerini takip ederek şehir estetiğine katkıda bulunacak projeler üretiyor, kaynaklarımızı verimli kullanarak gerekli yatırımları yapıyor ve böylece öncü konumda olmayı sürdürürken kalitemizi sürekli olarak arttırıyoruz.