Skip links

Hakkımızda

Investing in the digital future and resources.

Enerjimizi projelerimize de yansıtıyoruz. Tasarım aşamasından daire teslim sürecinin sonuna kadar hız kesmeden tüm aşamaları en etkin ve en verimli şekilde değerlendirerek sektör ortalamasının çok üstünde proje tamamlama hızına ulaştık.

Deneyim ve tecrübelerimizle birlikte, bilimsel yaklaşımlarımız sayesinde tüm projelerimizde sıfır hata oranı yakaladık. Gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile yatırımcılarımızın mutluluğuna ortak olmak en büyük tutkumuz. 

Tüm projelerimiz çok hızlı bir şekilde daha topraktan %50 satış oranına ulaştı. Başarılı strateji kurgularımız, lokasyon işçilik ve malzeme kalitemiz ile doğru fiyatlandırma politikamız sayesinde tüm yatırımcılarımız yüksek kar ve kazanç sağladı.

42
Tamamlanmış Proje
1115
Teslim Edilen Konut
153.896,95
Toplam İnşaat Alanı
438
Kişilik Dev Kadro

Yönetim Kadromuz

Profesyonelliğimizi başarılı yönetim kadromuzdan alıyoruz.

Fahrettin Işıklı

Kurucu Ortak

Emre Aydın

Kurucu Ortak

Yasemin Tütüncü

Genel Koordinatör

İlham, yenilik ve tasarım.

Bir inşaat firması olmanın çok ötesinde yaşam alanları tasarlamanın tutkusunu yaşıyoruz. Sektör dinamiklerini sürekli takip ediyor ve projelerimizde toplumumuzun yaşamına odaklanıyoruz.

Yaşamdan ilham alıyoruz. Tüm projelerimizde yenilikçi mimari tasarımları göz önünde bulundururken yaşanılacak mekansal tasarımlar sunuyoruz.

Değerini hiç kaybetmeyen ve sürekli değerlenen projeler üretiyoruz. Seçkin lokasyonlarda kazançlı yatırım fırsatları yaratıyoruz. Alırken değil her zaman kazanç fırsatı sunuyoruz.

Tüm projelerimizde ve şirketimizde sürdürülebilir çevre politikalarını önemseyerek hareket ediyoruz. Yüksek enerji verimliliğine sahip projelerimiz çevremize hediyemiz. 

Kazandıran Yatırımlar

Sürekli değerlenecek bölgelerde projeler planlanır.

İnsan Odaklı Tasarım

Sadece yapıya değil, yapılaşma sonrası yaşama odaklanırız.

Dayanıklı Yapılaşma

Birinci sınıf malzemeler, birinci sınıf işçilikle güven tasarlarız.

Geniş Peyzaj Alanları

Geniş Peyzaj Alanları

Sosyal Donatılar

Sosyal Donatılar

Seçkin Lokasyonlar

Seçkin Lokasyonlar

Hassas Planlama

Hassas Planlama

Başarıya Adanmışlık

Sizleri de bekleriz

Sürekli büyüyen ekibimizin bir parçası olmak veya yarattığımız değere katkı sağlayan çözüm ortaklarımızdan olmak isterseniz sizi de aramızda görmek isteriz. İletişimde kalalım.